Reklam 1 Alanı

Tarım Kredi Yem’den Rekor Satış

Kategori : Ekonomi, Hayvansal Üretim - Etiketler :, - Tarih : 24 Eylül 2017

Tarim Kredi Yem şube müdürleri sezona başlangıç değerlendirme toplantısı sonrasında Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama’yı ziyaret ederek çalışmaları ve 2017 yılı hedeflerine ilişkin bilgi verdi. TK Yem Genel Müdürü Bülent Akça başkanlığındaki heyet, ziyaretinde TK Yem’in 2017 yılı Eylül ayı itibariyle 2016 yılı toplam satışını geçtiğinin müjdesini de verdi.

Genel Müdür Karayama, Tarım Kredi Yem’in çiftçi dostu stratejiler uygulayarak 2016 yılında her zaman üreticinin yanında yer aldığını soyledi. Çiftçinin girdi maliyetlerini düşürürken önemli başarılara da imza atıldığını vurgulayan Karayama, temel önceliklerinin karlılık olmadığının altını çizdi. TK Yem’in 2017 yılı içinde 4 yeni fabrika yatırımı ile hem üretim kapasitesini arttiracagini hem de yeni teknolojilerle maliyetlerini azaltacağına dikkat çeken Karayama, “TK Yem’in 2016 yılı İSO ilk 500 sanayi kuruluşu listesinde 278. sıradan 204’e yükselmesi de bakış açısındaki değişimin göstergesidir. 2017 yılı için de ilk 120 kuruluş arasına girme hedefine doğru kararlı şekilde yureyecektir” diye konuştu.

Genel Müdür Karayama, Tarim Kredi Yem’in çiftçinin girdi maliyetlerini azaltırken, ürettiği ürünlerde kaliteden de asla taviz vermediğine işaret ederek, “Çiftçimiz yemini alırken bilmelidir ki Turkiye’de en kaliteli ve en uygun fiyattan yem de tek adres TK Yem ürünleridir. Biz çiftçilerimizi kooperatiflerimize gelerek , gönül rahatlığıyla TK Yem ürünlerini almaya davet ediyoruz” diye konuştu

Kaynak: http://www.tarimkredi.org.tr/index.php/tr/haber-arsivi/7938-tar-m-kredi-yem-den-rekor-sat-s.html

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :