Reklam 1 Alanı

ZMO Çevrimiçi İngilizce Kursu

Kategori : Diğer - Etiketler :, , , - Tarih : 08 Şubat 2015

Online İngilizce kursundan nasıl yararlanabilirsiniz?

Ziraat Mühendisleri Odası üyelerine ve öğrenci üyelere yönelik bu kurstan yararlanmak için, öncelikle 200 ders saati için 20 TL`lik ödemenin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kayıtlar ne şekilde olmaktadır?

Kurs kayıtları ODA`mız web sayfasındaki İngilizce Kursu bölümünden giriş yapılarak, kredi kartı ile ödeme yapılması sonrası e-posta adreslerine sisteme giriş şifresi gönderilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

Dileyen üyelerimize Genel Merkez, Şube ve Temsilciliklere veya ODA`mızın 271551 nolu posta çeki veya TC Ziraat Bankası Kızılay Şubesi TR 55 0001 0006 8539 0090 455003 nolu hesabına 20 TL`lik ödeme yapmaları ve ödeme belgelerini Genel Merkeze iletmeleri sonrası belirttikleri e-posta adreslerine şifreler gönderilecektir. Ödeme ve şifre gönderimleri için 444 1 966/124 no.lu telefonu arayabilirsiniz.

Birden fazla kayıt olunabilir mi?

Kendiniz veya diğer aile bireyleri için birden fazla kayıt yaptırılabilir. İnternet üzerinden kredi kartı ile yaptırılacak kayıtlarda yeni şifre için tekrar kayıt işlemi gerekmektedir.

Genel Merkez, Şube ve Temsilciliklere veya ODA`mızın posta çeki veya Banka hesaplarına yapılacak ödemelerde her 20 TL için ayrı bir şifre gönderilecektir.

Ders saati süresi ne şekilde ayarlanmaktadır?

Bir kayıtta 200 saatlik ders süresine sahip olunmaktadır. Derse başla kısmından giriş yapıldığında süre saati çalışmaya başlamakta, çıkış yapana kadar işlemektedir. Bir sonraki girişte, süre saati kaldığı yerden işlemeye başlamaktadır. Bu nedenle derse başla kısmını açık bırakarak, bilgisayarınızdan ayrılmamanızı öneririz.

200 saatlik süre dolduğunda yeni süre alınabilir mi?

Tekrar kayıt işlemi yaptırılarak yeni süre alınabilmektedir.

Derslerin alındığı internet sitesi üye olunmadan ziyaret edilebilir mi?

zmo.numberoneenglish.com adresini ziyaret ederek kursa ilişkin genel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kayıt aşamasında ya da sisteme dahil olduktan sonra çıkabilecek sorunlar için artivizyon2050@gmail.com adresinden veya 0 312 431 90 90 – 0 506 153 56 25 no.lu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki belgeleri inceleyebilirsiniz.

NEDEN ONLINE İNGİLİZCE
DERS İÇERİĞİ

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :