Reklam 1 Alanı

LÖSEV Kurban Bayramı Bağışları

Kategori : Diğer - Etiketler :, - Tarih : 17 Ekim 2012

Sizlerden gelen yoğun talep ve lösemi, kanserli ailelerimizin isteği doğrultusunda, bu yıl kurban kesimi gerçekleştirerek kesilen kurban etlerini çocuklarımıza *12 ay boyunca taze et ve et ürünleri olarak yedirecek şekilde hazırlandık. Dürüst ve titiz bir kuruluş olan BANVİT ile kapasitesi doğrultusunda, sınırlı sayıda kurban kesimi gerçekleştirebileceğiz.

Dini esaslarla, Noter ve LÖSEV Yetkilileri huzurunda kesilecek kurban etlerinin bir kısmı bayramdan hemen sonra dağıtılacak, kalanı BANVİT tarafından emanete alınacaktır. Karşılığında yeni kesilecek hayvanlardan elde edilecek taze etler, vakumlu ambalajla paketlenerek soğuk zincirde çocuklarımızın evlerine kadar gönderilecektir. 12 ay boyunca taze et ve proteinle beslenen lösemili ve kanserli çocuklarımız hastalıklarını kısa sürede yenerek iyileşeceklerdir.

Siz de bu çok anlamlı ve lösemili çocuklar ile kanser hastalarımıza hayat veren uygulamamızı kabul ederek kurbanınızı bağışlamak istiyorsanız, kontenjanımız dolmadan bizi arayabilir veya internetten bağış yapabilirsiniz.. Vakfımız, kontenjanımız dolduktan sonra ve onayımız olmadan yapılan kurban bağışı için sorumluluk almamaktadır. Bağışlar lösemili çocuklarımızın parasız tedavisi için kullanılacaktır.

Desteklerinizle rahat bir nefes alan her ailemiz, yaşama bağlanan her çocuğumuz için sizlere minnettarız.

Kurbanınızın kesilmesini ve lösemili çocuklarımızla, kanser hastalarımıza taze et ve et ürünü olarak yedirilmesini istiyorsanız tıklayınız

Diğer bağış seçenekleri için tıklayınız

“Kurban Bedeli Neden 700 Türk Lirası?” bilgi için tıklayınız….

*Kurban eti dağıtımlarımız 12 ay boyunca taze et ve et ürünleri olarak, vakumlu hijyenik paketlerde ailelerimize ulaştırılmaktadır.

Detaylı bilgi almak için www.losev.org.tr adresini ziyaret ediniz.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :